Buon Anno Trieste 2024 koncert Aria Project dla Confcommercio Trieste

Triest, Włochy - Teatr Il Rosetti

Buon Anno Trieste 2024 koncert Aria Project dla Confcommercio Trieste

Rozpoczynamy podbój największych włoskich teatrów! Tak jak zapowiadaliśmy przy okazji relacji z międzynarodowej konferencji "CONFCOMMERCIO NATIONALE 2023" odbywającej się końcem września 2023 roku na Sardynii to właśnie dzisiaj rozpoczęła się nasza przygoda na deskach najznamienitszych włoskich teatrów! 

Jako pierwszy na naszej drodze stanął Politeama Rossetti „Il Rossetti” w nadmorskim mieście Triest, w którym licznie zgromadzona publiczność szczelnie wypełniła ponad 1500 miejsc w tym pięknym, zabytkowym teatrze. Nasz kwartet jako część większego zespołu pn. „ARIA” wraz ze znakomitymi włoskimi muzykami wykonał wielką galę muzyki filmowej, w trakcie której zabrzmiały takie przeboje jak „Rocky”, „Pinokio”, „Ostatni Mochikanin” czy „Mi Mancherai”. Po zakończeniu części artystycznej zachwycona publiczność domagała się dalszej muzyki, dlatego koncert zakończyliśmy grając aż 2 bisy!

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie naszemu przyjacielowi Martino Crespi, dzięki któremu ten projekt mógł zaistnieć! Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego koncertu oraz innych wydarzeń z udziałem naszego kwartetu :)